Teszt Állás

Teszt Állás

Teszt Állás

Állás rövid bemutatása, szövege

Rád várunk, amennyiben:

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Az angol nyelvtudásod előnyt jelent

Főbb feladatok:

    • Lakossági Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
    • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról
    • Ügyfelek igényeinek és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Dolgozói tarifa, ami korlátlan beszélgetést, EU-n belüli ingyenes roamingot és 20 GB adatot foglal magában
  • Rendszeres képzések keretein belül előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria juttatások, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás stb.)
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Innovatív környezet, ahol az ötleteidet meghallgatják
  • Vállalati egészség- és jóllét program
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődő csapat
  • Telefonos ügyfélkapcsolati alapképzés biztosítása

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Hirdetmény megosztása

Kezdjen el írni a kereséshez és nyomjon Entert

Shopping Cart